Moto Jelcz Oława - Słowianin Wolibórz 2-2 (0-0). 28. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W spotkaniu 28. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), które rozegrane zostało 21 maja, zespół Mota Jelcz Oława zremisował ze Słowianinem Wolibórz 2-2 (0-0).

W  spotkaniu 28. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), które rozegrane zostało 21 maja, zespół Mota Jelcz Oława zremisował  ze Słowianinem Wolibórz  2-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Słowianina Wolibórz wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla zespołu Mota Jelcz Oława. W 12. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Wojciech Kaniewski osłabiając tym samym zespół Mota Jelcz Oława.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Słowianina Wolibórz w 14. minucie spotkania, gdy Arkadiusz Majewski strzelił pierwszego gola.

Krzysztof Gancarczyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mota Jelcz Oława, zdobywając bramkę w 24. minucie meczu. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie obejrzał Douglas Da Silva ze Słowianina Wolibórz. Była to 28. minuta pojedynku.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 48. minucie żółtą kartką został ukarany Jakub Kierkiewicz, zawodnik Słowianina Wolibórz.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. W 49. minucie Pawel Kohut dał prowadzenie swojej drużynie.

Między 56. a 69. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Mota Jelcz Oława i jedną drużynie przeciwnej.

Sędzia przyznał jedną czerwoną kartkę piłkarzom Mota Jelcz Oława w pierwszej połowie, natomiast w drugiej dwie żółte. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie.

Zespół Mota Jelcz Oława nie skorzystał ze zmian. Drużyna Słowianina Wolibórz również nie skorzystała ze zmian.