MKS Pogoń Oleśnica - MKP Wołów 3-2 (0-0). 27. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W meczu 27. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 14 maja, drużyna Pogoń Oleśnica wygrała z MKP Wołów 3-2 (0-0).

W  meczu 27. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 14 maja, drużyna Pogoń Oleśnica wygrała  z MKP Wołów  3-2 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć pojedynków drużyna Pogoń Oleśnica wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka MKP Wołów zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Pogoń Oleśnica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników MKP Wołów w 22. minucie spotkania, gdy Robert Sobieraj strzelił pierwszego gola.

Jedenastka Pogoń Oleśnica ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół MKP Wołów, zdobywając kolejną bramkę. W 23. minucie Robert Sobieraj po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2.

W 27. minucie kartkę obejrzał Dominik Chmielewski z Pogoń Oleśnica.

Piłkarze Pogoń Oleśnica odpowiedzieli strzeleniem gola. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Rafal Burzynski.

Między 41. a 45. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom MKP Wołów i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-2.

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Pogoń Oleśnica nie skorzystała ze zmian. Drużyna MKP Wołów również nie skorzystała ze zmian.