MKP Wołów - LKS Sokół Marcinkowice 0-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

21 maja odbył się pojedynek 28. kolejki IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami MKP Wołów i Sokoła Marcinkowice. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sokoła Marcinkowice 1-0.

21 maja  odbył się pojedynek  28. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami MKP Wołów  i Sokoła Marcinkowice. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sokoła Marcinkowice 1-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 spotkań jedenastka Sokoła Marcinkowice wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Sokoła Marcinkowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki MKP Wołów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Kamil Moskwa z zespołu MKP Wołów. Była to 26. minuta pojedynku.

W 58. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Kacpra Oberca z Sokoła Marcinkowice, a w 86. minucie Lukasza Iwaszkowa z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sokoła Marcinkowice w 87. minucie spotkania, gdy Kacper Oberc strzelił pierwszego gola.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki zawodnikom MKP Wołów, natomiast piłkarzom Sokoła Marcinkowice pokazał jedną.

Drużyna MKP Wołów nie skorzystała ze zmian. Zespół Sokoła Marcinkowice także nie skorzystał ze zmian.