LKS Skałki Stolec - Piast Żmigród 0-3 (0-1). 1. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

14 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami Skałki Stolca i Piast Żmigrodu. Mecz zakończył się zwycięstwem Piast Żmigrodu 3-0.

14 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami Skałki Stolca  i Piast Żmigrodu. Mecz zakończył się zwycięstwem Piast Żmigrodu 3-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Piast Żmigrodu.

Od pierwszych minut drużyna Piast Żmigrodu zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Skałki Stolca była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Marcin Gołębiowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Piast Żmigrodu, strzelając gola w 26. minucie spotkania.

W 35. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Przemyslawa Madeja ze Skałki Stolca, a w 42. minucie Mateusza Żytkę z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Piast Żmigrodu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Piast Żmigrodu w 51. minucie spotkania, gdy Tobiasz Jarczak zdobył drugą bramkę.

W 81. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Tobiasz Jarczak z Piast Żmigrodu. Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Jakub Matysiak z zespołu Piast Żmigrodu. Była to 88. minuta starcia.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3.

Zawodnicy Skałki Stolca obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Skałki Stolca nie skorzystała ze zmian. Zespół Piast Żmigrodu również nie skorzystał ze zmian.