LKS Galakticos Solna - Słowianin Wolibórz 0-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W meczu 1. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Galakticosu Solna przegrał ze Słowianinem Wolibórz 0-2 (0-0).

W  meczu 1. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Galakticosu Solna przegrał  ze Słowianinem Wolibórz  0-2 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Słowianina Wolibórz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 17. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Kamila Lechockiego z Galakticosu Solna, a w 31. minucie Jakuba Kierkiewicza z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W pierwszych minutach drugiej połowy żółtą kartkę otrzymał Jakub Bolisega z zespołu Galakticosu Solna.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Słowianina Wolibórz w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 54. minucie Wojciech Szuba dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 60. minucie, sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Wojciechowi Szubie i Patrykowi Drożyńskiemu. Jakub Bolisega z Galakticosu Solna po godzinie gry dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej został on ukarany w 49. minucie.

Zespół Galakticosu Solna ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Słowianina Wolibórz, zdobywając kolejną bramkę. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się Adam Bonkowski.

Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Jakub Kierkiewicz osłabiając zespół Słowianina Wolibórz. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 31. minucie. W 80. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Ihora Alantieva z Galakticosu Solna, a w 86. minucie Caique da Cruza z drużyny przeciwnej. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Sędzia pokazał cztery żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom Galakticosu Solna, natomiast zawodnikom Słowianina Wolibórz przyznał trzy żółte oraz jedną czerwoną.

Zespół Galakticosu Solna nie skorzystał ze zmian. Drużyna Słowianina Wolibórz także nie skorzystała ze zmian.