LKS Barycz Sułów - WKS Wierzbice 1-3 (0-1). 28. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W starciu 28. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka Barycza Sułów przegrała z WKS-em Wierzbice 1-3 (0-1).

W  starciu 28. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka Barycza Sułów przegrała  z WKS-em Wierzbice  1-3 (0-1).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy WKS-u Wierzbice w czwartej minucie spotkania, gdy Jakub Wandel zdobył pierwszą bramkę.

Między 38. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom WKS-u Wierzbice. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny WKS-u Wierzbice.

Między 49. a 53. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Barycza Sułów i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół Barycza Sułów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna WKS-u Wierzbice, strzelając kolejnego gola. W 57. minucie wynik na 0-2 podwyższył Grzegorz Mazurek.

Dominik Kuboń wywołał eksplozję radości wśród kibiców WKS-u Wierzbice, zdobywając kolejną bramkę w 62. minucie pojedynku.

Zawodnicy Barycza Sułów odpowiedzieli strzeleniem gola. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Filip Skornica.

W 80. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Bartosza Suskiego z WKS-u Wierzbice, a w 90. minucie Tomasza Serwetę z drużyny przeciwnej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-3.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Barycza Sułów, a zawodnikom WKS-u Wierzbice pokazał pięć.

Zespół Barycza Sułów nie skorzystał ze zmian. Jedenastka WKS-u Wierzbice także nie skorzystała ze zmian.