KS Piast Nowa Ruda - TSSR Polonia Trzebnica 1-2 (1-1). 1. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), które rozegrane zostało 14 sierpnia, jedenastka Piast Nowej Rudy przegrała z Polonią Trzebnica 1-2 (1-1).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), które rozegrane zostało 14 sierpnia, jedenastka Piast Nowej Rudy przegrała  z Polonią Trzebnica  1-2 (1-1).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć starć drużyna Piast Nowej Rudy wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Polonii Trzebnica nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W siódmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Grzegorz Rajter.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Bartosz Gorski z jedenastki Piast Nowej Rudy. Była to 28. minuta pojedynku.

Zespół Piast Nowej Rudy otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 38. minucie Mateusz Poswistajlo wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Między 65. a 76. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Polonii Trzebnica i jedną drużynie przeciwnej.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Polonii Trzebnica przyniosły efekt bramkowy. W 83. minucie Grzegorz Rajter ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 1-2.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-2.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Zespół Piast Nowej Rudy nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Polonii Trzebnica także nie skorzystała ze zmian.