KS Piast Nowa Ruda - Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica 1-1 (1-0). 28. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W meczu 28. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 21 maja, drużyna Piast Nowej Rudy zremisowała z Polonia-St. Świdnicą 1-1 (1-0).

W  meczu 28. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 21 maja, drużyna Piast Nowej Rudy zremisowała  z Polonia-St. Świdnicą  1-1 (1-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem spotkań drużyna Piast Nowej Rudy wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Piast Nowej Rudy w 37. minucie spotkania, gdy Serhii Makarenko zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Piast Nowej Rudy.

Zespół Piast Nowej Rudy niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 20 minut, jedenastka Polonia-St. Świdnicy doprowadziła do remisu. Gola strzelił Wojciech Sowa. Jedyną kartkę w meczu dostał Bartosz Gorski z Piast Nowej Rudy. Była to 64. minuta meczu.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Sędzia nie ukarał zawodników Polonia-St. Świdnicy żadną kartką, natomiast piłkarzom Piast Nowej Rudy pokazał jedną żółtą.

Zespół Piast Nowej Rudy nie skorzystał ze zmian. Drużyna Polonia-St. Świdnicy również nie skorzystała ze zmian.