Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica - KS Górnik Wałbrzych 2-1 (0-1). 1. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

13 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami Polonia-St. Świdnicy i Górnika Wałbrzych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polonia-St. Świdnicy 2-1.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami Polonia-St. Świdnicy  i Górnika Wałbrzych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polonia-St. Świdnicy 2-1.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem meczów zespół Polonia-St. Świdnicy wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W dziewiątej minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Polonia-St. Świdnicy Wojciech Sowa.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Górnika Wałbrzych.

Jedenastka Polonia-St. Świdnicy wyrównała wynik meczu. W 59. minucie Patryk Salamon wyrównał wynik meczu.

Oskar Trzepacz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Polonia-St. Świdnicy, zdobywając kolejną bramkę w 67. minucie pojedynku. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Jedenastka Polonia-St. Świdnicy nie skorzystała ze zmian. Drużyna Górnika Wałbrzych również nie skorzystała ze zmian.