Kamieniec Ząbkowicki - Moto Jelcz Oława 2-2 (1-2). 1. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

13 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami Kamieńca Ząbkowickiego i Mota Jelcz Oława. Mecz zakończył się remisem 2-2.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami Kamieńca Ząbkowickiego  i Mota Jelcz Oława. Mecz zakończył się remisem 2-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Mota Jelcz Oława zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Kamieńca Ząbkowickiego była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Kamieniec Ząbkowicki: Marcinowi Kolasie w 23. i Grzegorzowi Sztangretowi w 29. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Kamieńca Ząbkowickiego w 35. minucie spotkania, gdy Wiktor Chamerski zdobył pierwszą bramkę.

Piłkarze Mota Jelcz Oława otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się Pawel Kohut.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Mota Jelcz Oława przyniosły efekt bramkowy. W 45. minucie Sebastian Jaroszyński dał prowadzenie swojej drużynie.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Moto Jelcz Oława: Mateuszowi Dobkowskiemu w 62. i Mateuszowi Gancarczykowi w 65. minucie.

Jedenastka Kamieńca Ząbkowickiego wyrównała wynik meczu. W 86. minucie gola wyrównującego strzelił Seweryn Sarkowicz.

W doliczonym czasie gry kartkę dostał Dawid Chamerski z Kamieńca Ząbkowickiego. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Zawodnicy Kamieńca Ząbkowickiego obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół Kamieńca Ząbkowickiego nie skorzystał ze zmian. Drużyna Mota Jelcz Oława także nie skorzystała ze zmian.