GKS Mirków/Długołęka - Bielawianka Bielawa 0-1 (0-1). 28. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

21 maja odbył się pojedynek 28. kolejki IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami GKS-u Mirków/Długołęka i Bielawianki Bielawa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Bielawianki Bielawa 1-0.

21 maja  odbył się pojedynek  28. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws) pomiędzy drużynami GKS-u Mirków/Długołęka  i Bielawianki Bielawa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Bielawianki Bielawa 1-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem meczów jedenastka GKS-u Mirków/Długołęka wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Bielawianki Bielawa zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu GKS-u Mirków/Długołęka była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 32. minucie arbiter pokazał kartkę Bartoszowi Paszkowskiemu, piłkarzowi Bielawianki Bielawa.

Jedyną bramkę meczu zdobył Pawel Slonecki dla jedenastki Bielawianki Bielawa. Bramka padła w tej samej minucie. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę otrzymał Italo Rocha z zespołu Bielawianki Bielawa.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Bielawianki Bielawa.

Między 47. a 83. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Bielawianki Bielawa. W drugiej połowie nie padły gole.

Sędzia nie ukarał zawodników GKS-u Mirków/Długołęka żadną kartką, natomiast piłkarzom Bielawianki Bielawa przyznał pięć żółtych.

Jedenastka GKS-u Mirków/Długołęka nie skorzystała ze zmian. Zespół Bielawianki Bielawa również nie skorzystał ze zmian.