TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - SKS Wisła Sandomierz 1-2 (1-1). 30. kolejka III Ligi - Grupa IV

W spotkaniu 30. kolejki III Ligi - Grupa IV, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Tomasovii T. Lub. przegrała z Wisłą Sandomierz 1-2 (1-1). Starcie odbyło się na Stadionie TKS Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim.

W  spotkaniu 30. kolejki  III Ligi - Grupa IV, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Tomasovii T. Lub. przegrała  z Wisłą Sandomierz  1-2 (1-1). Starcie odbyło się na Stadionie TKS Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Wisły Sandomierz wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wisły Sandomierz w pierwszej minucie spotkania, gdy Wiktor Rękas zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Tomasovii T. Lub. wyrównała wynik meczu. W 17. minucie gola wyrównującego strzelił Damian Chmura.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Drugą połowę drużyna Tomasovii T. Lub. rozpoczęła w zmienionym składzie, za Oleksandra Zozulię, Oleksandra Zozulię weszli Patryk Dorosz, Michał Skiba. W 55. minucie Adrian Zurawski został zastąpiony przez Artura Lisa.

Jakub Mażysz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wisły Sandomierz, zdobywając kolejną bramkę w 56. minucie pojedynku. Między 58. a 83. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Wisły Sandomierz i jedną drużynie przeciwnej.

Między 60. a 89. minutą, boisko opuścili piłkarze Wisły Sandomierz: Mateusz Stańczyk, Szymon Rak, Jakub Mażysz, Kamil Bełczowski, na ich miejsce weszli: Grzegorz Ochwat, Mateusz Kusmierczyk, Cezary Charszla, Damian Bednarek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Arkadiusza Smoły, Damiana Szuty zajęli: Mateusz Tomaszewski, Oskar Lasota. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę obejrzał Fabian Burzynski, tym samym zespół Wisły Sandomierz musiał końcówkę grać w dziesiątkę, mimo to zdołał jeszcze poprawić wynik. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w tej samej minucie, sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Patrykowi Doroszowi i Damianowi Bednarkowi.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-2.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom Wisły Sandomierz, a piłkarzom Tomasovii T. Lub. pokazał dwie żółte.

Zespół Tomasovii T. Lub. w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników. Natomiast drużyna Wisły Sandomierz w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.