Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 3-0 (1-0). 2. kolejka III Ligi - Grupa IV

13 sierpnia na Podkarpackie Centrum Pilki Noznej odbyło się spotkanie 2. kolejki III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Stal Stalowej Wola i KS-u Wiązownica. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Stal Stalowej Wola 3-0.

13 sierpnia  na Podkarpackie Centrum Pilki Noznej odbyło się spotkanie  2. kolejki  III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Stal Stalowej Wola  i KS-u Wiązownica. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Stal Stalowej Wola 3-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Stal Stalowej Wola wygrał aż trzy razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 16. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Łukaszowi Soszyńskiemu, piłkarzowi Stal Stalowej Wola.

Wysiłki podejmowane przez zespół Stal Stalowej Wola w końcu przyniosły efekt bramkowy. W ostatniej minucie pierwszej połowy bramkę zdobył Jakub Kowalski.

W tej samej minucie żółtą kartkę otrzymał Kacper Rop z drużyny KS-u Wiązownica. W tej samej minucie arbiter wyrzucił z boiska Patryka Kapuścińskiego z KS-u Wiązownica. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Stal Stalowej Wola.

Na drugą połowę drużyna KS-u Wiązownica wyszła w zmienionym składzie, za Arkadiusza Kasię wszedł Kacper Wydra. W 60. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Kacper Rop osłabiając zespół KS-u Wiązownica. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 45. minucie.

W 65. minucie Rafał Michalik został zastąpiony przez Milosza Gierczaka. Między 65. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy Stal Stalowej Wola: Kacper Myszogląd, Jakub Lebioda, Bartłomiej Olszewski, Michał Kitliński, Sławomir Duda, na ich miejsce weszli: Patryk Marut, Arkadiusz Ziarko, Arkadiy Filipchuk, Kosei Iwao, Przemysław Stelmach. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Patryka Zielinskiego, Grzegorza Janiczaka zajęli: Michal Musik, Eryk Kiełbasa. Między 70. a 81. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom KS-u Wiązownica.

W 84. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Jakub Kowalski ze Stal Stalowej Wola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stal Stalowej Wola w 86. minucie spotkania, gdy Kosei Iwao zdobył trzecią bramkę. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia w zespole KS-u Wiązownica doszło do zmiany. Przemysław Rembisz wszedł za Kornela Kordasa.

W 90. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kacpra Wydrę, zawodnika KS-u Wiązownica. W tej samej minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Hubert Kasia osłabiając tym samym drużynę KS-u Wiązownica. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Zespół Stal Stalowej Wola zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał trzy celne strzały. Wyjątkowa nieporadność napastników KS-u Wiązownica była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Piłkarze KS-u Wiązownica dostali w meczu pięć żółtych kartek i trzy czerwone, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.

Oba zespoły wymieniły po pięciu zawodników w drugiej połowie.