MKS Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola 1-0 (1-0). 30. kolejka III Ligi - Grupa IV

W pojedynku 30. kolejki III Ligi - Grupa IV, który rozegrany został 21 maja, drużyna Czarnych Połaniec zwyciężyła ze Stal Stalową Wola 1-0 (1-0). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim MKS Czarni Polaniec.

W  pojedynku 30. kolejki  III Ligi - Grupa IV, który rozegrany został 21 maja, drużyna Czarnych Połaniec zwyciężyła  ze Stal Stalową Wola  1-0 (1-0). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim MKS Czarni Polaniec.

Od pierwszych minut zespół Czarnych Połaniec zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Stal Stalowej Wola była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 31. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mateusza Załuckiego z Czarnych Połaniec, a w 33. minucie Daniela Świderskiego z drużyny przeciwnej.

Jedynego gola meczu strzelił Filip Bakowski dla jedenastki Czarnych Połaniec. Bramka padła w tej samej minucie. W 38. minucie Mateusz Załucki zastąpił Damiana Bawora.

W 40. minucie sędzia pokazał kartkę Przemysławowi Stelmachowi, zawodnikowi Stal Stalowej Wola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Czarnych Połaniec.

Między 49. a 62. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Stal Stalowej Wola i jedną drużynie przeciwnej. Trener Czarnych Połaniec postanowił bronić wyniku. W 66. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Piotra Krona wszedł Igor Woś, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi Czarnych Połaniec utrzymać prowadzenie.

Między 69. a 82. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Czarnych Połaniec i jedną drużynie przeciwnej. Na pięć minut przed zakończeniem meczu w drużynie Stal Stalowej Wola doszło do zmiany. Bartłomiej Kiełbasa wszedł za Lukasza Kacprzyckiego. W drugiej połowie nie padły bramki.

Zespół Czarnych Połaniec zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał jeden celny strzał. Wyjątkowa nieporadność napastników Stal Stalowej Wola była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po pięć żółtych kartek.

Jedenastka Czarnych Połaniec wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Stal Stalowej Wola w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.