ŁKS Georyt Łagów - Korona II Kielce 1-1 (0-1). 2. kolejka III Ligi - Grupa IV

13 sierpnia na Stadionie LKS Lagow odbył się mecz 2. kolejki III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami ŁKS-u Łagów i Korony II Kielce. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

13 sierpnia  na Stadionie LKS Lagow odbył się mecz  2. kolejki  III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami ŁKS-u Łagów  i Korony II Kielce. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań drużyna ŁKS-u Łagów wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Dawid Lisowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Korony II Kielce , zdobywając bramkę w 10. minucie pojedynku.

W 28. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Karola Turka z Korony II Kielce, a w 43. minucie Kacpra Rogozińskiego z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Korony II Kielce.

Na drugą połowę drużyna ŁKS-u Łagów wyszła w zmienionym składzie, za Damiana Lepiarza wszedł Kamil Orlik. W 52. minucie za Adriana Bielkę wszedł Jakub Konstantyn.

Zespół Korony II Kielce długo cieszył się prowadzeniem. Trwało to aż 44 minuty, jednak drużyna ŁKS-u Łagów doprowadziła do remisu. Gola strzelił Artur Piróg. Między 58. a 74. minutą, boisko opuścili zawodnicy Korony II Kielce: Miłosz Strzeboński, Ernest Jopkiewicz, Michał Smolarczyk, Karol Turek, na ich miejsce weszli: Szymon Majewski, Kacper Bojanczyk, Szymon Plocica, Dawid Kośmider. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adama Imieli, Mateusza Mianowanego, Łukasza Seweryna zajęli: Kacper Chełmecki, Maciej Tonia, Bartłomiej Kafel.

Między 60. a 88. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Korony II Kielce i dwie drużynie przeciwnej. W 89. minucie czerwoną kartkę obejrzał Marceli Zapytowski, tym samym zespół Korony II Kielce musiał końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. W doliczonym czasie gry żółtymi kartkami zostali ukarani Piotr Rogala z ŁKS-u Łagów oraz Ernest Jopkiewicz, Krzysztof Kiercz, Dawid Kośmider z drużyny Korony II Kielce.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Korony II Kielce w pierwszej połowie, a w drugiej siedem żółtych i jedną czerwoną. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej trzy.

Zespół ŁKS-u Łagów w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast drużyna Korony II Kielce w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.