KS Wieczysta Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza II 4-0 (2-0). III Liga - Grupa IV

W meczu III Ligi - Grupa IV, który rozegrany został 25 czerwca, zespół Wieczystej Kraków wysoko wygrał z Niecieczą II 4-0 (2-0). Spotkanie odbyło się na UNKNOWN-2693.

W  meczu  III Ligi - Grupa IV, który rozegrany został 25 czerwca, zespół Wieczystej Kraków wysoko wygrał  z Niecieczą II  4-0 (2-0). Spotkanie odbyło się na UNKNOWN-2693.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Wieczystej Kraków.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W 10. minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania kartką został ukarany Vlastimir Jovanovic, piłkarz Niecieczy II.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wieczystej Kraków w 26. minucie spotkania, gdy Maciej Jankowski strzelił pierwszego gola.

Zespół Niecieczy II ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Wieczystej Kraków, zdobywając kolejną bramkę. W 35. minucie Maciej Jankowski ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 2-0.

W 45. minucie Mateusz Lusiusz zastąpił Adriana Surowkę. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 56. minucie swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił Maciej Jankowski z Wieczystej Kraków. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w jedenastce Niecieczy II doszło do zmiany. Patryk Pikul wszedł za Adriana Chlona.

Maciej Jankowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wieczystej Kraków, zdobywając kolejną bramkę w 77. minucie pojedynku. Niedługo później trener Wieczystej Kraków postanowił wzmocnić linię pomocy i w 88. minucie zastąpił zmęczonego Sławomira Peszkę. Na boisko wszedł Jakub Bąk, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W doliczonej trzeciej minucie starcia w drużynie Wieczystej Kraków doszło do zmiany. Łukasz Pietras wszedł za Maksymiliana Hebla. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-0.

To był klasyczny mecz do jednej bramki.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Wieczystej Kraków żadną kartką, natomiast zawodnikom Niecieczy II pokazał jedną żółtą.

Zespół Wieczystej Kraków w drugiej połowie dokonał dwóch zmian. Natomiast jedenastka Niecieczy II wymieniła pięciu zawodników.