KS Wiązownica - KS Lublinianka 4-1 (4-0). 3. kolejka III Ligi - Grupa IV

17 sierpnia na UNKNOWN-2875 odbyło się spotkanie 3. kolejki III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami KS-u Wiązownica i KS-u Lublinianka. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KS-u Wiązownica 4-1.

17 sierpnia  na UNKNOWN-2875 odbyło się spotkanie  3. kolejki  III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami KS-u Wiązownica  i KS-u Lublinianka. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KS-u Wiązownica 4-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu KS-u Wiązownica.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze KS-u Wiązownica otworzyli wynik. W 12. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Sitek.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników KS-u Wiązownica w 18. minucie spotkania, gdy Kacper Rop strzelił drugiego gola.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 19. minucie celnym strzałem popisał się Patryk Zielinski.

W 24. minucie za Arkadiusza Barana wszedł Piotr Chodziutko. W 35. minucie w jedenastce KS-u Lublinianka doszło do zmiany. Mateusz Majewski wszedł za Wiktora Makowskiego. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę obejrzał Michał Sitek z KS-u Wiązownica.

Rafał Michalik wywołał eksplozję radości wśród kibiców KS-u Wiązownica, zdobywając kolejną bramkę w 42. minucie meczu. W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Rafał Surmiak, piłkarz KS-u Wiązownica.

W 45. minucie boisko opuścili piłkarze KS-u Lublinianka: Jakub Krajewski, Karol Kalita, a na ich miejsce weszli Krystian Krupa, Krystian Krupa.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom KS Lublinianka: Marcinowi Michocie w 84. i Marcinowi Świechowi w 89. minucie.

Zawodnicy KS-u Lublinianka w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W trzeciej minucie doliczonego czasu pojedynku bramkę pocieszenia zdobył Michał Paluch.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-1.

Drużyna KS-u Wiązownica zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała cztery celne strzały.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.