KS Lublinianka - Cracovia II 0-3 (0-0). 2. kolejka III Ligi - Grupa IV

13 sierpnia na UNKNOWN-2874 odbył się pojedynek 2. kolejki III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami KS-u Lublinianka i Cracovii II. Mecz zakończył się zwycięstwem Cracovii II 3-0.

13 sierpnia  na UNKNOWN-2874 odbył się pojedynek  2. kolejki  III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami KS-u Lublinianka  i Cracovii II. Mecz zakończył się zwycięstwem Cracovii II 3-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Cracovii II.

Od pierwszych minut jedenastka Cracovii II zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu KS-u Lublinianka była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy, sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Sebastianowi Strózikowi i Norbertowi Myszce.

W 52. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Michała Palucha z KS-u Lublinianka, a w 53. minucie Thiaga z drużyny przeciwnej. W 60. minucie za Sebastiana Raka wszedł Konrad Niegowski.

Trener KS-u Lublinianka postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił obrońcę Marcina Świecha i na pole gry wprowadził napastnika Karola Kalitę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 62. minucie w drużynie Cracovii II doszło do zmiany. Kacper Nowicki wszedł za Przemysława Kapka. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Oskar Wójcik, piłkarz Cracovii II.

Kacper Nowicki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Cracovii II, zdobywając bramkę w 70. minucie spotkania. W 75. minucie w zespole Cracovii II doszło do zmiany. Tomasz Bala wszedł za Roberta Ożoga.

W tej samej minucie kartkę dostał Michal Stachera z drużyny Cracovii II. W tej samej minucie trener Cracovii II postanowił bronić wyniku i postawił na defensywę. Za pomocnika Kacpra Jodlowskiego wszedł Mateusz Pieńczak, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi Cracovii II utrzymać prowadzenie. Mimo postawienia na obronę zespołowi Cracovii II udało się strzelić gola i wygrać. W 77. minucie boisko opuścili piłkarze KS-u Lublinianka: Mateusz Miśkiewicz, Frederyk Janaszek, a na ich miejsce weszli Wiktor Makowski, Arkadiusz Baran.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Cracovii II w 83. minucie spotkania, gdy Marcin Budziński strzelił drugiego gola. W 84. minucie boisko opuścili zawodnicy Cracovii II: Jakub Wojtysko, Jakub Gut, a na ich miejsce weszli Sebastian Strózik, Radosław Kanach.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Tomasz Bala.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3.

Wyjątkowa nieporadność napastników KS-u Lublinianka była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Drużyna Cracovii II zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała trzy celne strzały.

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Cracovii II, a w drugiej trzy. Zawodnicy KS-u Lublinianka otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Zespół KS-u Lublinianka w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka Cracovii II w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.