GPTS Avia Świdnik - ŁKS Georyt Łagów 0-0. 3. kolejka III Ligi - Grupa IV

W pojedynku 3. kolejki III Ligi - Grupa IV, który rozegrany został 17 sierpnia, zespół Avii Świdnik zremisował z ŁKS-em Łagów 0-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Swidniku.

W  pojedynku 3. kolejki  III Ligi - Grupa IV, który rozegrany został 17 sierpnia, zespół Avii Świdnik zremisował  z ŁKS-em Łagów  0-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Swidniku.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół Avii Świdnik wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna ŁKS-u Łagów zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Avii Świdnik była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 45. minucie Tomasz Zając został zastąpiony przez Dawida Nieweglowskiego.

W tej samej minucie boisko opuścili zawodnicy Avii Świdnik: Kamil Kocoł, Mateusz Kompanicki, a na ich miejsce weszli Dominik Kunca, Dominik Kunca. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 49. a 76. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Avii Świdnik i jedną drużynie przeciwnej. Trener Avii Świdnik postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 88. minucie zastąpił zmęczonego Adriana Popiołka. Na boisko wszedł Arkadiusz Górka, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W 89. minucie arbiter pokazał kartkę Sergiemu Melinyshynowi, piłkarzowi ŁKS-u Łagów. W 90. minucie boisko opuścili piłkarze ŁKS-u Łagów: Dawid Słabosz, Bartłomiej Kafel, a na ich miejsce weszli Mateusz Mianowany, Mateusz Mianowany.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Zespół Avii Świdnik dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka ŁKS-u Łagów w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.