Cracovia II - Stal Stalowa Wola 4-2 (2-0). 1. kolejka III Ligi - Grupa IV

6 sierpnia na Cracovia Training Center w Rącznej odbył się pojedynek 1. kolejki III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Cracovii II i Stal Stalowej Wola. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cracovii II 4-2.

6 sierpnia  na Cracovia Training Center w Rącznej odbył się pojedynek  1. kolejki  III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Cracovii II  i Stal Stalowej Wola. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cracovii II 4-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Cracovii II wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu drużyna Cracovii II pokazała swoją wyższość. W czwartej minucie po rozpoczęciu bramkę zdobył Sebastian Strózik.

W 26. minucie kartkę otrzymał Krystian Bracik z zespołu Cracovii II.

Jedenastka Stal Stalowej Wola ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Cracovii II, zdobywając kolejną bramkę. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy trafił Krystian Bracik.

W 45. minucie Robert Ożóg został zastąpiony przez Radosława Kanacha.

Drugą połowę jedenastka Cracovii II rozpoczęła w zmienionym składzie, za Karola Knapa wszedł Kamil Ogorzały.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 60. minucie wynik na 3-0 podwyższył Thiago.

Zawodnicy Stal Stalowej Wola szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Myszogląd.

W 65. minucie w zespole Stal Stalowej Wola doszło do zmiany. Łukasz Soszyński wszedł za Jakuba Lebiodę. Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Przemysławowi Stelmachowi ze Stal Stalowej Wola. Była to 67. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Cracovii II w 68. minucie spotkania, gdy Sebastian Strózik zdobył z karnego czwartą bramkę.

Przemysław Stelmach wywołał eksplozję radości wśród kibiców Stal Stalowej Wola, strzelając kolejnego gola w 70. minucie pojedynku. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Cracovii II doszło do zmiany. Kacper Nowicki wszedł za Przemysława Kapka.

Chwilę później trener Stal Stalowej Wola postanowił wzmocnić linię pomocy i w 75. minucie zastąpił zmęczonego Patryka Maruta. Na boisko wszedł Michał Kitliński, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Między 75. a 87. minutą, boisko opuścili piłkarze Stal Stalowej Wola: Bartłomiej Olszewski, Przemysław Stelmach, Kacper Myszogląd, na ich miejsce weszli: Arkadiusz Ziarko, Wiktor Stępniowski, Szymon Grabarz. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Thiaga, Marcina Budzińskiego zajęli: Michał Wiśniewski, Jan Mroz. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.