Cracovia II - SKS Wisła Sandomierz 3-0 (1-0). 3. kolejka III Ligi - Grupa IV

17 sierpnia na Cracovia Training Center w Rącznej odbyło się starcie 3. kolejki III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Cracovii II i Wisły Sandomierz. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Cracovii II 3-0.

17 sierpnia  na Cracovia Training Center w Rącznej odbyło się starcie  3. kolejki  III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Cracovii II  i Wisły Sandomierz. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Cracovii II 3-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Jedenastka Cracovii II wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Od pierwszych minut drużyna Cracovii II zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Wisły Sandomierz była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Przemysław Kapek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Cracovii II, zdobywając bramkę w 25. minucie spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Cracovii II.

W 59. minucie za Filipa Stepiena wszedł Przemysław Bednarz.

Drużyna Wisły Sandomierz ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Cracovii II, strzelając kolejnego gola. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu trafił Sebastian Strózik.

W 65. minucie kartkę dostał Jakub Janik, zawodnik Wisły Sandomierz. W 69. minucie Robert Ożóg został zmieniony przez Michała Wiśniewskiego, a za Przemysława Kapka wszedł na boisko Jakub Gut, co miało wzmocnić jedenastkę Cracovii II. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Piotra Ferensa na Wiktora Rękasa.

W 72. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Sebastian Strózik z Cracovii II. W doliczonym czasie gry sędzia pokazał kartkę Przemysławowi Bednarzowi z drużyny Wisły Sandomierz.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-0.

Zespół Cracovii II zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał 13 celnych strzałów. Wyjątkowa nieporadność napastników Wisły Sandomierz była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Cracovii II żadną kartką, natomiast zawodnikom Wisły Sandomierz przyznał dwie żółte.

Zespół Cracovii II w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników. Natomiast drużyna Wisły Sandomierz w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.