Cracovia II - ŁKS Georyt Łagów 0-1 (0-0). 30. kolejka III Ligi - Grupa IV

22 maja na Cracovia Training Center w Rącznej odbyło się starcie 30. kolejki III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Cracovii II i ŁKS-u Łagów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem ŁKS-u Łagów 1-0.

22 maja  na Cracovia Training Center w Rącznej odbyło się starcie  30. kolejki  III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Cracovii II  i ŁKS-u Łagów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem ŁKS-u Łagów 1-0.

Od pierwszych minut jedenastka ŁKS-u Łagów zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Cracovii II była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W pierwszych minutach drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Radosławowi Kanachowi, piłkarzowi Cracovii II. W 56. minucie Kacper Nowicki został zmieniony przez Jakuba Kmitę.

Jedynego gola meczu strzelił Krystian Szymocha dla drużyny ŁKS-u Łagów. Bramka padła w tej samej minucie. Między 63. a 87. minutą, boisko opuścili piłkarze ŁKS-u Łagów: Kacper Chełmecki, Adam Imiela, Mateusz Mianowany, Mateusz Zachara, na ich miejsce weszli: Kamil Orlik, Adrian Bielka, Dawid Słabosz, Artur Piróg. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tomasza Bali, Michala Stachery, Roberta Ożoga zajęli: Krzysztof Bociek, Krystian Bociek, Kamil Kwiatkowski.

Między 70. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Cracovii II i jedną drużynie przeciwnej.

Wyjątkowa nieporadność napastników Cracovii II była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Zespół ŁKS-u Łagów zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał jeden celny strzał.

Zawodnicy Cracovii II dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Oba zespoły wymieniły po czterech graczy w drugiej połowie.