Bruk-Bet Termalica Nieciecza II - KS Wieczysta Kraków 0-3 (0-1). III Liga - Grupa IV

28 czerwca na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbyło się starcie III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Niecieczy II i Wieczystej Kraków. Mecz zakończył się zwycięstwem Wieczystej Kraków 3-0.

28 czerwca  na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbyło się starcie   III Ligi - Grupa IV pomiędzy drużynami Niecieczy II  i Wieczystej Kraków. Mecz zakończył się zwycięstwem Wieczystej Kraków 3-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Wieczystej Kraków wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Maksymilian Hebel wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wieczystej Kraków, zdobywając bramkę w 12. minucie spotkania.

Między 22. a 34. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Niecieczy II i jedną drużynie przeciwnej. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Winicjusz Wanicki z drużyny Niecieczy II i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 22. minucie. W 44. minucie żółtą kartkę dostał Dawid Jampich z Wieczystej Kraków.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Wieczystej Kraków.

W 52. minucie za Emmanuela Kumaha wszedł Jakub Bąk. W 59. minucie w drużynie Wieczystej Kraków doszło do zmiany. Radosław Majewski wszedł za Patrika Misaka.

W 64. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Patryk Janczy osłabiając tym samym zespół Niecieczy II. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy żółtymi kartkami zostali ukarani Michał Dudek, Jakub Pek z Niecieczy II.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wieczystej Kraków w 70. minucie spotkania, gdy Radosław Majewski strzelił z rzutu karnego drugiego gola. W 73. minucie w zespole Niecieczy II doszło do zmiany. Patryk Pikul wszedł za Adriana Chlona.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wieczystej Kraków w 75. minucie spotkania, gdy Łukasz Pietras zdobył trzecią bramkę. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.

Drużyna Wieczystej Kraków zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała osiem celnych strzałów.

Arbiter pokazał cztery żółte kartki oraz dwie czerwone zawodnikom Niecieczy II, natomiast piłkarzom Wieczystej Kraków przyznał dwie żółte.

Drużyna Niecieczy II w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół Wieczystej Kraków w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.