Stal Brzeg - MLKS Carina Gubin 3-0 (1-0). 29. kolejka III Ligi - Grupa III

13 maja na Stadionie Miejskim w Brzegu odbyło się starcie 29. kolejki III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Stal Brzeg i Cariny Gubin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stal Brzeg 3-0.

13 maja  na Stadionie Miejskim w Brzegu odbyło się starcie  29. kolejki  III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Stal Brzeg  i Cariny Gubin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stal Brzeg 3-0.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Michał Sypek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Stal Brzeg , strzelając gola w ósmej minucie meczu.

W 31. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Denisa Matuszewskiego z Cariny Gubin, a w 45. minucie Jakuba Czajkowskiego z drużyny przeciwnej. W tej samej minucie w drużynie Cariny Gubin doszło do zmiany. Mateusz Walczak wszedł za Macieja Magdziaka. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Stal Brzeg.

Na drugą połowę zespół Cariny Gubin wyszedł w zmienionym składzie, za Denisa Matuszewskiego, Denisa Matuszewskiego weszli Adam Antochów, Joao Guimaraes. W 55. minucie Michał Kuriata zastąpił Marcina Niemczyka.

Drużyna Cariny Gubin ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Stal Brzeg, zdobywając kolejną bramkę. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem na listę strzelców wpisał się Dominik Bronisławski.

Między 61. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy Stal Brzeg: Maciej Matusik, Jakub Czajkowski, Michał Sypek, Damian Celuch, na ich miejsce weszli: Karol Danielik, Karol Danielik, Patryk Nowakowski, Maksymilian Podgórski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Przemysława Haraszkiewicza, Jakuba Rysia zajęli: Przemysław Siudak, Cyprian Poniedziałek. Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Michał Sypek z drużyny Stal Brzeg. Była to 82. minuta pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stal Brzeg w 88. minucie spotkania, gdy Marcin Niemczyk strzelił trzeciego gola. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-0.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Stal Brzeg, a piłkarzom Cariny Gubin przyznał jedną.

Obie jedenastki wymieniły po pięciu graczy.