Raków II Częstochowa - Ślęza Wrocław 2-1 (2-1). 2. kolejka III Ligi - Grupa III

W pojedynku 2. kolejki III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Rakowa II Częstochowa wygrał ze Ślęzą Wrocław 2-1 (2-1). Mecz odbył się na UNKNOWN-2830.

W  pojedynku 2. kolejki  III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Rakowa II Częstochowa wygrał  ze Ślęzą Wrocław  2-1 (2-1). Mecz odbył się na UNKNOWN-2830.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Rakowa II Częstochowa.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Rakowa II Częstochowa w 22. minucie spotkania, gdy Pedro Vieira strzelił pierwszego gola.

Zawodnicy Ślęzy Wrocław nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 27. minucie Vinicius Matheus wyrównał wynik meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Rakowa II Częstochowa w 40. minucie spotkania, gdy Bartosz Chłód strzelił z rzutu karnego drugiego gola. W 45. minucie za Radosława Bąka wszedł Dominik Krukowski.

W tej samej minucie w drużynie Rakowa II Częstochowa doszło do zmiany. Michał Czekaj wszedł za Bartosza Chłoda. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-1.

Między 51. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze Rakowa II Częstochowa: Tobiasz Kubik, Szymon Zielonka, Adrian Balboa, Pedro Vieira, na ich miejsce weszli: Milosz Rogula, Jakub Wirenski, Jakub Bator, Mateusz Niedzialkowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Oskara Hampela, Mikołaja Wawrzyniaka, Pawła Fediuka, Mateusza Kluzka zajęli: Przemyslaw Marcjan, Kamil Olek, Tomasz Wroński, Jakub Murat. Między 63. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Rakowa II Częstochowa i jedną drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Rakowa II Częstochowa dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.