Polonia Nysa - LKS Goczalkowice 2-1 (0-1). 3. kolejka III Ligi - Grupa III

17 sierpnia na UNKNOWN-2868 odbył się mecz 3. kolejki III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Polonii Nysa i LKS-u Goczalkowice. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Polonii Nysa 2-1.

17 sierpnia  na UNKNOWN-2868 odbył się mecz  3. kolejki  III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Polonii Nysa  i LKS-u Goczalkowice. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Polonii Nysa 2-1.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 14. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Danielowi Warzyckiemu z drużyny LKS-u Goczalkowice.

Tymczasem piłkarze LKS-u Goczalkowice nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 21. minucie na listę strzelców wpisał się Oleksiy Bryzhenko.

W 31. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Remigiusza Flasza, zawodnika LKS-u Goczalkowice. W 45. minucie Daniel Warzycki został zmieniony przez Szymona Gemborysa. W tej samej minucie w zespole LKS-u Goczalkowice doszło do zmiany. Konrad Sieracki wszedł za Daniela Warzyckiego.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny LKS-u Goczalkowice.

Między 46. a 76. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Polonii Nysa oraz dwie drużynie przeciwnej. Między 55. a 69. minutą, boisko opuścili zawodnicy Polonii Nysa: Alan Majerski, Alan Majerski, Krystian Pabiniak, na ich miejsce weszli: Maciej Rakoczy, Igor Maruszak, Bartlomiej Nasciszewski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mariusza Magiery, Michała Nagrodzkiego, Michała Nagrodzkiego zajęli: Denys Prytykovskyi, Michal Nadolski, Bartlomiej Slosarczyk.

Piłkarze Polonii Nysa otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 77. minucie Kamil Popowicz wyrównał wynik meczu.

W 82. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Patryka Perkowskiego z Polonii Nysa, a w 84. minucie Łukasza Hanzela z drużyny przeciwnej. Denys Prytykovskyi z LKS-u Goczalkowice w tej samej minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej został on ukarany w 65. minucie.

Maciej Rakoczy wywołał eksplozję radości wśród kibiców Polonii Nysa, strzelając kolejnego gola w 87. minucie starcia. W czwartej minucie doliczonego czasu gry czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Patryk Perkowski, osłabiając drużynę Polonii Nysa. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 82. minucie.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-1.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom Polonii Nysa, natomiast piłkarzom LKS-u Goczalkowice pokazał pięć żółtych oraz jedną czerwoną.

Zespół Polonii Nysa w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna LKS-u Goczalkowice wymieniła pięciu graczy.