Odra Wodzisław Śląski - Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 (0-1). 30. kolejka III Ligi - Grupa III

W meczu 30. kolejki III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 21 maja, zespół Odry Wodzisław przegrał z Pniówekiem Pawłowice 0-2 (0-1). Pojedynek odbył się na Stadionie Aleja Wodzisław Slaski w Wodzisławiu Śląskim.

W  meczu 30. kolejki  III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 21 maja, zespół Odry Wodzisław przegrał  z Pniówekiem Pawłowice  0-2 (0-1). Pojedynek odbył się na Stadionie Aleja Wodzisław Slaski w Wodzisławiu Śląskim.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Pnióweka Pawłowice wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Pnióweka Pawłowice w szóstej minucie spotkania, gdy Dawid Weis strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Artur Gać z drużyny Odry Wodzisław. Była to 23. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Pnióweka Pawłowice.

Tuż po gwizdku sędziego oznaczającego drugą połowę meczu sędzia ukarał kartką Piotra Trąda, zawodnika Pnióweka Pawłowice.

Jedenastka Odry Wodzisław ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Pnióweka Pawłowice, zdobywając kolejną bramkę. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Hanzel.

W 57. minucie Artur Gać został zmieniony przez Mateusza Flaka. Od 57 minuty boisko opuścili zawodnicy Odry Wodzisław: Artur Gać, Maksym Niemiec, Maksym Niemiec, Wojciech Wenglorz, na ich miejsce weszli: Błażej Czuban, Michał Rycka, Kacper Żelazowski, Maciej Kłosek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Dawida Morcinka, Piotra Trąda, Dawida Hanzela, Dawida Hanzela zajęli: Grzegorz Glapka, Kamil Spratek, Kamil Herman, Jakub Kasperowicz. Od 62. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Odry Wodzisław oraz dwie drużynie przeciwnej.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

Wyjątkowa nieporadność napastników Odry Wodzisław była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Zespół Pnióweka Pawłowice zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał dwa celne strzały.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po trzy żółte kartki.

Drużyna Odry Wodzisław w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast jedenastka Pnióweka Pawłowice w drugiej połowie dokonała czterech zmian.