Odra Wodzisław Śląski - KS Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 (0-1). 3. kolejka III Ligi - Grupa III

17 sierpnia na Stadionie Aleja Wodzisław Slaski w Wodzisławiu Śląskim odbyło się starcie 3. kolejki III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Odry Wodzisław i Warty Gorzów. Mecz zakończył się zwycięstwem Warty Gorzów 1-0.

17 sierpnia  na Stadionie Aleja Wodzisław Slaski w Wodzisławiu Śląskim odbyło się starcie  3. kolejki  III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Odry Wodzisław  i Warty Gorzów. Mecz zakończył się zwycięstwem Warty Gorzów 1-0.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Po kwadransie gry kartkę otrzymał Oleksandr Tsybulnyk z drużyny Odry Wodzisław.

Jedyną bramkę meczu zdobył Dawid Ufir dla zespołu Warty Gorzów. Bramka padła w tej samej minucie. W 45. minucie sędzia ukarał kartką Krzysztofa Krzyżoka, zawodnika Odry Wodzisław.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Warty Gorzów.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Wojciechowi Wenglorzowi z Odry Wodzisław. W 55. minucie Wojciech Wenglorz zastąpił Valeriego Kovernyka.

Między 55. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Warty Gorzów: Karol Gardzielewicz, Daniel Czerwiński, Pawel Jachno, Paweł Krauz, Dawid Ufir, na ich miejsce weszli: Olivier Lazar, Krystian Rybicki, Adrian Marchel, Marcel Kasprzak, Maciej Grudziński. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Szymona Kalisza, Patryka Mociaka, Oleksandra Tsybulnyka, Tomasza Krężeloka zajęli: Paweł Zdunek, Michał Gałecki, Mateusz Flak, Radosław Kruppa. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Odra Wodzisław: Przemysławowi Szkatule w 85. i Valeriemu Kovernykowi w 87. minucie. W drugiej połowie nie padły gole.

Zespół Warty Gorzów zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów zawodników. Sędzia nie ukarał piłkarzy Warty Gorzów żadną kartką, natomiast zawodnikom Odry Wodzisław pokazał pięć żółtych.

Obie jedenastki dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.