LKS Goczalkowice - Odra Wodzisław 0-2 (0-0). 2. kolejka III Ligi - Grupa III

W meczu 2. kolejki III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna LKS-u Goczalkowice przegrała z Odrą Wodzisław 0-2 (0-0). Spotkanie odbyło się na Panattoni Arena Goczałkowice-Zdrój w Goczałkowicach-Zdroju.

W  meczu 2. kolejki  III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna LKS-u Goczalkowice przegrała  z Odrą Wodzisław  0-2 (0-0). Spotkanie odbyło się na Panattoni Arena Goczałkowice-Zdrój w Goczałkowicach-Zdroju.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Odry Wodzisław wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Konradowi Sierackiemu z LKS-u Goczalkowice. Była to 30. minuta pojedynku.

W 45. minucie za Mateusza Flaka wszedł Patryk Mociak. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Odry Wodzisław w 50. minucie spotkania, gdy Przemysław Szkatuła strzelił pierwszego gola. W 55. minucie Bartlomiej Slosarczyk został zmieniony przez Dawida Lipniaka, a za Bartlomieja Slosarczyka wszedł na boisko Oleksiy Bryzhenko, co miało wzmocnić drużynę LKS-u Goczalkowice. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Michała Gałeckiego na Oleksandra Tsybulnyka oraz Michała Gałeckiego na Valeriego Kovernyka.

Zespół LKS-u Goczalkowice ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Odry Wodzisław, zdobywając kolejną bramkę. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik ustalił Yevhen Chepurnenko.

W 79. minucie w drużynie Odry Wodzisław doszło do zmiany. Adam Fojcik wszedł za Jakuba Kuczerę. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Wyjątkowa nieporadność napastników LKS-u Goczalkowice była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Zespół Odry Wodzisław zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał dwa celne strzały.

Sędzia nie ukarał zawodników Odry Wodzisław żadną kartką, natomiast piłkarzom LKS-u Goczalkowice przyznał jedną żółtą.