KS Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica 1-1 (1-1). 2. kolejka III Ligi - Grupa III

W spotkaniu 2. kolejki III Ligi - Grupa III, które rozegrane zostało 12 sierpnia, zespół Warty Gorzów zremisował z Miedzią II Legnica 1-1 (1-1). Mecz odbył się na Stadionie Osir Gorzów Wielkopolski w Gorzowie Wielkopolskim.

W  spotkaniu 2. kolejki  III Ligi - Grupa III, które rozegrane zostało 12 sierpnia, zespół Warty Gorzów zremisował  z Miedzią II Legnica  1-1 (1-1). Mecz odbył się na Stadionie Osir Gorzów Wielkopolski w Gorzowie Wielkopolskim.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem starć zespół Miedzi II Legnica wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Miedzi II Legnica w 11. minucie spotkania, gdy Eryk Rajnisz strzelił pierwszego gola.

Zawodnicy Warty Gorzów szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 15. minucie wynik ustalił Karol Gardzielewicz.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Tuż po gwizdku sędziego oznaczającego drugą połowę meczu sędzia pokazał kartkę Michaelowi Kostce z Miedzi II Legnica. W 52. minucie w zespole Warty Gorzów doszło do zmiany. Brajan Burzynski wszedł za Krystiana Rybickiego.

W tej samej minucie Karol Gardzielewicz został zmieniony przez Dawida Ufira. Między 57. a 85. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Warty Gorzów i jedną drużynie przeciwnej. Między 63. a 90. minutą, boisko opuścili zawodnicy Miedzi II Legnica: Emmanuel Agbor, Emmanuel Agbor, Kacper Chmielewski, Eryk Rajnisz, na ich miejsce weszli: Metuk Ajebe, Adam Fraska, Kacper Klimkiewicz, Błażej Żarkowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adriana Marchela, Adriana Marchela, Piotra Majerczyka zajęli: Jakub Duda, Olivier Lazar, Maciej Grudziński.

W drugiej połowie nie padły gole.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Warty Gorzów w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna Miedzi II Legnica w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.