Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław Śląski 0-2 (0-0). 29. kolejka III Ligi - Grupa III

14 maja na Stadionie TS Gwarek Tarnowskie Góry odbyło się spotkanie 29. kolejki III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Gw. Tarnowskich Gór i Odry Wodzisław. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Odry Wodzisław 2-0.

14 maja  na Stadionie TS Gwarek Tarnowskie Góry odbyło się spotkanie  29. kolejki  III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Gw. Tarnowskich Gór  i Odry Wodzisław. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Odry Wodzisław 2-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Odry Wodzisław wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 18. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Szymona Kalisza z Odry Wodzisław, a w 27. minucie Marcela Plebana z drużyny przeciwnej.

W 45. minucie Mateusz Mielczarek został zmieniony przez Patryka Timochinę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 46. minucie bramkę zdobył Wojciech Wenglorz.

Zespół Gw. Tarnowskich Gór ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Odry Wodzisław, zdobywając kolejną bramkę. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy wynik ustalił Paweł Zdunek.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Gw. Tarnowskie Góry: Patrykowi Timochinie w 58. i Michałowi Rakowieckiemu w 86. minucie. Między 60. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy Gw. Tarnowskich Gór: Dawid Jarka, Dawid Jarka, Marcel Pleban, Patryk Grychtolik, na ich miejsce weszli: Kacper Joachim, Karol Stanek, Michał Rakowiecki, Patryk Wiszniowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jana Borka, Wiktora Piejaka, Szymona Kalisza zajęli: Mateusz Flak, Michał Rycka, Kacper Żelazowski. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Wyjątkowa nieporadność napastników Gw. Tarnowskich Gór była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Jedenastka Odry Wodzisław zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała dwa celne strzały.

Piłkarze Gw. Tarnowskich Gór dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Gw. Tarnowskich Gór wymieniła pięciu graczy. Natomiast jedenastka Odry Wodzisław w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.