Chrobry II Głogów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-3 (1-1). 2. kolejka III Ligi - Grupa III

13 sierpnia na UNKNOWN-2869 odbył się pojedynek 2. kolejki III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Chrobry II Głogów i Stilonu Gorzów Wlkp. Mecz zakończył się zwycięstwem Stilonu Gorzów Wlkp. 3-2.

13 sierpnia  na UNKNOWN-2869 odbył się pojedynek  2. kolejki  III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Chrobry II Głogów  i Stilonu Gorzów Wlkp. Mecz zakończył się zwycięstwem Stilonu Gorzów Wlkp. 3-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Stilonu Gorzów Wlkp..

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stilonu Gorzów Wlkp. w trzeciej minucie spotkania, gdy Emil Drozdowicz strzelił pierwszego gola.

W 14. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jakuba Kaniewskiego ze Stilonu Gorzów Wlkp., a w 24. minucie Maksyma Iwanowicza z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy Chrobry II Głogów nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 28. minucie gola wyrównującego strzelił Miłosz Jóźwiak.

W 39. minucie za Filipa Lazniowskiego wszedł Konrad Przybylski. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Piłkarze Stilonu Gorzów Wlkp. odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 52. minucie Emil Drozdowicz po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 1-2.

Jedenastka Chrobry II Głogów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Stilonu Gorzów Wlkp., strzelając kolejnego gola. Bramkę na 1-3 zdobył hat-tricka w 71. minucie Emil Drozdowicz.

W 74. minucie Łukasz Maliszewski został zmieniony przez Olafa Nowaka, co miało wzmocnić zespół Stilonu Gorzów Wlkp.. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Natana Malczuka na Macieja Maćkowiaka. Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Maksym Bogdanov ze Stilonu Gorzów Wlkp. Była to 79. minuta starcia.

Bartosz Matysiak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Chrobry II Głogów, strzelając kolejnego gola w 83. minucie meczu. Jedenastce Chrobry II Głogów zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Stilonu Gorzów Wlkp..

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Chrobry II Głogów, a piłkarzom Stilonu Gorzów Wlkp. pokazał dwie.

Obie drużyny wymieniły po pięciu zawodników.