Bytomski Sport Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 (0-1). 3. kolejka III Ligi - Grupa III

W spotkaniu 3. kolejki III Ligi - Grupa III, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół BS Polonia Bytom przegrał z Gw. Tarnowskiem Góry 0-1 (0-1). Mecz odbył się na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka.

W  spotkaniu 3. kolejki  III Ligi - Grupa III, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół BS Polonia Bytom przegrał  z Gw. Tarnowskiem Góry  0-1 (0-1). Mecz odbył się na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Gw. Tarnowskiego Góry w 12. minucie spotkania, gdy Michał Biskup zdobył pierwszą bramkę.

W 26. minucie kartkę otrzymał Łukasz Zejdler z BS Polonia Bytom. W tej samej minucie Łukasz Zejdler został zastąpiony przez Dominika Koniecznego. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter ukarał kartką Filipa Żagiela, zawodnika BS Polonia Bytom.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Gw. Tarnowskiego Góry.

Między 49. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Gw. Tarnowskiego Góry i jedną drużynie przeciwnej. Między 59. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy BS Polonia Bytom: Jacek Wuwer, Dominik Budzik, Patryk Stefanski, Filip Żagiel, na ich miejsce weszli: Orest Tkachuk, Lucjan Zieliński, Mateusz Lipp, Konrad Andrzejczak. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mateusza Bednorza, Blazeja Czubana, Michała Biskupa, Macieja Borycki zajęli: Sebastian Paczko, Michał Rakowiecki, Mateusz Urbanski, Jakub Siga.

W drugiej połowie nie padły gole.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Jedenastka BS Polonia Bytom dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna Gw. Tarnowskiego Góry w drugiej połowie dokonała czterech zmian.