BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Warta Gorzów Wielkopolski 4-0 (2-0). 29. kolejka III Ligi - Grupa III

14 maja na Centrum Sportu REKORD odbyło się starcie 29. kolejki III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Rekordu Bielsko-Biała i Warty Gorzów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Rekordu Bielsko-Biała 4-0.

14 maja  na Centrum Sportu REKORD odbyło się starcie  29. kolejki  III Ligi - Grupa III pomiędzy drużynami Rekordu Bielsko-Biała  i Warty Gorzów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Rekordu Bielsko-Biała 4-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć spotkań jedenastka Rekordu Bielsko-Biała wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Rekordu Bielsko-Biała zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Warty Gorzów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Rekordu Bielsko-Biała w 20. minucie spotkania, gdy Mateusz Pańkowski zdobył pierwszą bramkę.

Bartłomiej Twarkowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Rekordu Bielsko-Biała, strzelając kolejnego gola w 36. minucie pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Rekordu Bielsko-Biała w 51. minucie spotkania, gdy Daniel Feruga zdobył trzecią bramkę. W 54. minucie kartkę dostał Radosław Mikołajczak, piłkarz Warty Gorzów.

W 55. minucie Erick Surmanski został zastąpiony przez Brajana Burzynskiego. Między 55. a 75. minutą, boisko opuścili piłkarze Warty Gorzów: Erick Surmanski, Pawel Jachno, Pawel Jachno, Adrian Marchel, na ich miejsce weszli: Dawid Ufir, Krystian Rybicki, Radosław Śledzicki, Maksymilian Hrabski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Dawida Kasprzyka, Daniela Ferugi, Daniela Ferugi zajęli: Marcin Wróbel, Kamil Żołna, Seweryn Caputa. Między 57. a 85. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Warty Gorzów i jedną drużynie przeciwnej.

W 87. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Bartłomiej Twarkowski z Rekordu Bielsko-Biała. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4-0.

Drużyna Rekordu Bielsko-Biała zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała cztery celne strzały. Wyjątkowa nieporadność napastników Warty Gorzów była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy cztery.

Jedenastka Rekordu Bielsko-Biała w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Warty Gorzów w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.