BTS Rekord Bielsko-Biała - Bytomski Sport Polonia Bytom 4-1 (2-0). 2. kolejka III Ligi - Grupa III

W pojedynku 2. kolejki III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 12 sierpnia, zespół Rekordu Bielsko-Biała zwyciężył z BS Polonia Bytom 4-1 (2-0). Spotkanie odbyło się na Centrum Sportu REKORD.

W  pojedynku 2. kolejki  III Ligi - Grupa III, który rozegrany został 12 sierpnia, zespół Rekordu Bielsko-Biała zwyciężył  z BS Polonia Bytom  4-1 (2-0). Spotkanie odbyło się na Centrum Sportu REKORD.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem starć drużyna Rekordu Bielsko-Biała wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to piłkarze Rekordu Bielsko-Biała otworzyli wynik. W dziewiątej minucie bramkę zdobył Konrad Kareta.

W 23. minucie sędzia przyznał żółtą kartkę Danielowi Ferudze z zespołu Rekordu Bielsko-Biała.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Rekordu Bielsko-Biała w 37. minucie spotkania, gdy Szczepan Mucha zdobył drugą bramkę. W 45. minucie za Lucjana Zielińskiego wszedł Filip Żagiel.

Między 53. a 58. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Rekordu Bielsko-Biała i jedną drużynie przeciwnej. W 60. minucie w drużynie Rekordu Bielsko-Biała doszło do zmiany. Filip Waluś wszedł za Daniela Ferugę.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Ruslan Zubkov.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Rekord Bielsko-Biała: Volodymyrowi Kotelbie w 60. i Piotrowi Wyrobie w 62. minucie.

Szczepan Mucha wywołał eksplozję radości wśród kibiców Rekordu Bielsko-Biała, strzelając kolejnego gola w 65. minucie starcia. Między 75. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy BS Polonia Bytom: Patryk Stefanski, Jacek Wuwer, Dominik Budzik, na ich miejsce weszli: Orest Tkachuk, Konrad Andrzejczak, Dominik Konieczny. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Szczepana Muchy, Marcina Wróbla zajęli: Piotr Tomiczek, Bartłomiej Twarkowski.

Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania żółtą kartkę dostał Filip Żagiel, piłkarz BS Polonia Bytom. W 85. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Ruslan Zubkov osłabiając tym samym zespół BS Polonia Bytom. Konrad Kareta z Rekordu Bielsko-Biała w tej samej minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten piłkarz został ukarany w 58. minucie.

Na cztery minuty przed zakończeniem pojedynku w drużynie BS Polonia Bytom doszło do zmiany. Łukasz Zejdler wszedł za Norberta Radkiewicza.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 88. minucie wynik ustalił Mateusz Pańkowski.

W 90. minucie boisko opuścili piłkarze Rekordu Bielsko-Biała: Mateusz Madzia, Bartosz Kowalczyk, a na ich miejsce weszli Piotr Wyroba, Piotr Wyroba. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1.

Zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała obejrzeli w meczu sześć żółtych kartek i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy dwie żółte oraz jedną czerwoną.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników.