ZKS Olimpia Zambrów - SAS Unia Skierniewice 0-0. 1. kolejka III Ligi - Grupa I

6 sierpnia na UNKNOWN-2871 odbył się pojedynek 1. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Olimpii Zambrów i Unii Skierniewice. Mecz zakończył się remisem 0-0.

6 sierpnia  na UNKNOWN-2871 odbył się pojedynek  1. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Olimpii Zambrów  i Unii Skierniewice. Mecz zakończył się remisem 0-0.

Od pierwszych minut zespół Unii Skierniewice zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Olimpii Zambrów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Rafałowi Parobczykowi z drużyny Olimpii Zambrów. Była to 33. minuta starcia.

W ostatniej minucie pierwszej połowy w zespole Unii Skierniewice doszło do zmiany. Bartłomiej Maćczak wszedł za Filipa Kepistego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 57. minucie Kacper Piekarski został zastąpiony przez Marcela Bykowskiego. Między 57. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Olimpii Zambrów: Kacper Piekarski, Nazar Malynovskyi, na ich miejsce weszli: Bartosz Ciborowski, Daniel Siemieniuk. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mateusza Szmyda, Mateusza Stepiena zajęli: Jakub Paciorek, Adrian Dudziński.

Między 59. a 84. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Olimpii Zambrów i dwie drużynie przeciwnej.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom Olimpii Zambrów, a zawodnikom Unii Skierniewice pokazał dwie.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.