ZKS Olimpia Zambrów - Jagiellonia Białystok II 0-4 (0-2). 3. kolejka III Ligi - Grupa I

W starciu 3. kolejki III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Olimpii Zambrów przegrał wysoko z Jagiellonią II 0-4 (0-2). Pojedynek odbył się na UNKNOWN-2871.

W  starciu 3. kolejki  III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Olimpii Zambrów przegrał wysoko  z Jagiellonią II  0-4 (0-2). Pojedynek odbył się na UNKNOWN-2871.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Jagiellonii II wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Jagiellonii II w siódmej minucie spotkania, gdy Bartosz Wiktoruk strzelił pierwszego gola.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Sebastianowi Pociesze z zespołu Olimpii Zambrów. Była to 26. minuta spotkania.

Drużyna Olimpii Zambrów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Jagiellonii II, zdobywając kolejną bramkę. W 33. minucie wynik na 0-2 podwyższył Andrzej Trubeha.

W 42. minucie za Andrzeja Trubehę wszedł Michał Samborski. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Olimpia Zambrów: Patrykowi Malinowskiemu w 55. i Rafałowi Kiczukowi w 57. minucie. W 55. minucie boisko opuścili piłkarze Olimpii Zambrów: Nazar Malynovskyi, Daniel Siemieniuk, a na ich miejsce weszli Marcel Bykowski, Marcel Bykowski.

Maciej Twarowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Jagiellonii II, strzelając kolejnego gola w 58. minucie meczu. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Jagiellonii II doszło do zmiany. Mikołaj Wasilewski wszedł za Hikaru Matsuiego.

W tej samej minucie trener Jagiellonii II postanowił wzmocnić linię pomocy i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Hikaru Matsuiego. Na boisko wszedł Bartosz Bayer, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 66. minucie boisko opuścili piłkarze Olimpii Zambrów: Robert Tunkiewicz, Jakub Ploszkiewicz, a na ich miejsce weszli Patryk Malinowski, Patryk Malinowski.

W tej samej minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Maciej Twarowski z Jagiellonii II. W 74. minucie Bartosz Wiktoruk został zmieniony przez Jakuba Orpika, a za Bartosza Wiktoruka wszedł na boisko Damian Wojdakowski, co miało wzmocnić zespół Jagiellonii II. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kacpra Głowickiego na Kacpra Piekarskiego.

W 83. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Rafał Kiczuk osłabiając drużynę Olimpii Zambrów. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 57. minucie. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-4.

Wyjątkowa nieporadność napastników Olimpii Zambrów była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Drużyna Jagiellonii II zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała cztery celne strzały.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Jagiellonii II żadną kartką, natomiast zawodnikom Olimpii Zambrów pokazał trzy żółte i jedną czerwoną.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy.