MMKS Concordia Elbląg - SAS Unia Skierniewice 0-0. 2. kolejka III Ligi - Grupa I

13 sierpnia na UNKNOWN-2872 odbył się pojedynek 2. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Concordii Elbląg i Unii Skierniewice. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

13 sierpnia  na UNKNOWN-2872 odbył się pojedynek  2. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Concordii Elbląg  i Unii Skierniewice. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Unii Skierniewice wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Unia Skierniewice: Konradowi Kowalczykowi w 15. i Pawelowi Czarneckiemu w 27. minucie.

W 40. minucie Konrad Kowalczyk został zmieniony przez Bartłomieja Maćczaka. W 45. minucie boisko opuścili piłkarze Unii Skierniewice: Jakub Paciorek, Adrian Dudziński, Kacper Kacprzycki, a na ich miejsce weszli Mateusz Magdziarz, Mateusz Magdziarz, Mateusz Magdziarz. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 80. a 89. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Unii Skierniewice i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Concordii Elbląg, a piłkarzom Unii Skierniewice pokazał pięć.

Drużyna Concordii Elbląg w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół Unii Skierniewice wymienił pięciu graczy.