MMKS Concordia Elbląg - ŁKS II Łódź 0-2 (0-2). 1. kolejka III Ligi - Grupa I

6 sierpnia na UNKNOWN-2872 odbyło się starcie 1. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Concordii Elbląg i ŁKS-u II Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u II Łódź 2-0.

6 sierpnia  na UNKNOWN-2872 odbyło się starcie  1. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Concordii Elbląg  i ŁKS-u II Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u II Łódź 2-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu ŁKS-u II Łódź.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W ósmej minucie bramkę zdobył Maciej Radaszkiewicz.

Drużyna Concordii Elbląg ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół ŁKS-u II Łódź, strzelając kolejnego gola. W 34. minucie wpakował piłkę do siatki rywali Jakub Tosik.

W tej samej minucie w jedenastce Concordii Elbląg doszło do zmiany. Mateusz Szmydt wszedł za Norberta Nestorowicza. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę zespół Concordii Elbląg rozpoczął w zmienionym składzie, za Mateusza Szmydta wszedł Pawel Pelc. W 61. minucie Ricardo Goncalves został zmieniony przez Wiktora Kościuka.

Między 61. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy ŁKS-u II Łódź: Jakub Romanowicz, Damian Nowacki, Maciej Radaszkiewicz, Jędrzej Zając, na ich miejsce weszli: Piotr Gryszkiewicz, Łukasz Dynel, Jakub Piotrowski, Lamine Coulibaly. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Eryka Jarzebskiego, Szymona Drewka zajęli: Michał Błaszczyk, Iwo Rudzinski. Między 69. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Concordii Elbląg i dwie drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Drużyna ŁKS-u II Łódź zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała 10 celnych strzałów.

Piłkarze Concordii Elbląg dostali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Concordii Elbląg dokonała czterech zmian. Natomiast jedenastka ŁKS-u II Łódź w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.