MMKS Concordia Elbląg - Legionovia Legionowo 2-4 (0-3). 3. kolejka III Ligi - Grupa I

W meczu 3. kolejki III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 17 sierpnia, drużyna Concordii Elbląg przegrała z Legionovią Legionowo 2-4 (0-3). Starcie odbyło się na UNKNOWN-2872.

W  meczu 3. kolejki  III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 17 sierpnia, drużyna Concordii Elbląg przegrała  z Legionovią Legionowo  2-4 (0-3). Starcie odbyło się na UNKNOWN-2872.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Legionovii Legionowo wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu zawodnicy Legionovii Legionowo nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Wiejak.

Kacper Kaczorowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Legionovii Legionowo, zdobywając kolejną bramkę w 37. minucie pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Legionovii Legionowo w 39. minucie spotkania, gdy Dawid Papazjan strzelił trzeciego gola. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Edilowi de Souzie z drużyny Concordii Elbląg. Była to 41. minuta spotkania.

W 45. minucie za Edila de Souzę wszedł Mateusz Szmydt.

Zawodnicy Concordii Elbląg odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 57. minucie pierwszego gola dla piłkarzy Concordii Elbląg strzelił Łukasz Kopka.

W 58. minucie w zespole Concordii Elbląg doszło do zmiany. Aleks Lecki wszedł za Eryka Jarzebskiego. Między 59. a 60. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Concordii Elbląg i dwie drużynie przeciwnej.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy Łukasz Kopka ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 2-3.

W 68. minucie boisko opuścili piłkarze Legionovii Legionowo: Marcin Bawolik, Bartosz Mroczek, a na ich miejsce weszli Bartosz Rymek, Bartosz Rymek. W 79. minucie żółtą kartką został ukarany Łukasz Kopka, zawodnik Concordii Elbląg. Chwilę później trener Legionovii Legionowo postanowił bronić wyniku. W 81. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Kamila Kumocha wszedł Mikołaj Gibas, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi Legionovii Legionowo utrzymać prowadzenie. Mimo postawienia na obronę zespołowi Legionovii Legionowo udało się strzelić gola i wygrać.

Na pięć minut przed zakończeniem pojedynku żółtą kartkę otrzymał Mikołaj Gibas z Legionovii Legionowo. W 86. minucie w drużynie Concordii Elbląg doszło do zmiany. Michał Błaszczyk wszedł za Mariusza Pelca.

Zespół Concordii Elbląg ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Legionovii Legionowo, zdobywając kolejną bramkę. Na dwie minuty przed zakończeniem meczu wynik na 2-4 podwyższył Bartosz Mroczek.

W 90. minucie boisko opuścili zawodnicy Legionovii Legionowo: Artur Balicki, Sebastian Golab, a na ich miejsce weszli Grzegorz Wojdyga, Dawid Papazjan. W doliczonej trzeciej minucie starcia arbiter pokazał żółtą kartkę Adamowi Waszkiewiczowi, piłkarzowi Legionovii Legionowo. Dwie minuty później za czerwoną kartkę zszedł z boiska Michał Błaszczyk osłabiając tym samym zespół Concordii Elbląg.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-4.

Zawodnicy Concordii Elbląg obejrzeli w meczu pięć żółtych kartek oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy cztery żółte.

Drużyna Concordii Elbląg wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Legionovii Legionowo w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.