MLKS Wissa Szczuczyn - ŁKS II Łódź 0-2 (0-2). 33. kolejka III Ligi - Grupa I

W pojedynku 33. kolejki III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 21 maja, drużyna Wissy Szczuczyn przegrała z ŁKS-em II Łódź 0-2 (0-2). Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Szczuczynie.

W  pojedynku 33. kolejki  III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 21 maja, drużyna Wissy Szczuczyn przegrała  z ŁKS-em II Łódź  0-2 (0-2). Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Szczuczynie.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka ŁKS-u II Łódź wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ŁKS-u II Łódź w 14. minucie spotkania, gdy Artur Sójka zdobył pierwszą bramkę.

Zespół Wissy Szczuczyn ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka ŁKS-u II Łódź, strzelając kolejnego gola. W 35. minucie Artur Sójka ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 52. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jowina Radzińskiego z ŁKS-u II Łódź, a w 54. minucie Karola Buzuna z drużyny przeciwnej. W 60. minucie Jakub Jarmolowicz został zmieniony przez Wojciecha Kuklinskiego.

Między 60. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze ŁKS-u II Łódź: Jakub Piotrowski, Mikołaj Lipień, Artur Sójka, na ich miejsce weszli: Łukasz Dynel, Dariusz Gmosiński, Adrian Czypicki. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mateusza Pedy, Kamila Sakowicza zajęli: Bartosz Jurczak, Filip Dojlida. Na siedem minut przed zakończeniem starcia arbiter ukarał kartką Artura Sójkę, zawodnika ŁKS-u II Łódź. W drugiej połowie nie padły bramki.

Wyjątkowa nieporadność napastników Wissy Szczuczyn była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Drużyna ŁKS-u II Łódź zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała cztery celne strzały.

Piłkarze Wissy Szczuczyn dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.