Mławianka Mława - OKS Sokół Ostróda 4-3 (0-2). 3. kolejka III Ligi - Grupa I

W pojedynku 3. kolejki III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 17 sierpnia, jedenastka Mławianki Mława zwyciężyła z Sokołem Ostróda 4-3 (0-2). Spotkanie odbyło się na UNKNOWN-2842.

W  pojedynku 3. kolejki  III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 17 sierpnia, jedenastka Mławianki Mława zwyciężyła  z Sokołem Ostróda  4-3 (0-2). Spotkanie odbyło się na UNKNOWN-2842.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Mławianki Mława.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu zawodnicy Sokoła Ostróda nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 13. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Kasprzyk.

Po kwadransie gry kartką został ukarany Maciej Komorowski, piłkarz Mławianki Mława.

Zespół Mławianki Mława ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Sokoła Ostróda, zdobywając kolejną bramkę. Gola na 0-2 strzelił ponownie w 18. minucie Dawid Kasprzyk.

Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Jakubowi Mysiorskiemu z Sokoła Ostróda. W 45. minucie Jakub Tworek został zastąpiony przez Macieja Rogalskiego. W tej samej minucie w jedenastce Mławianki Mława doszło do zmiany. Damian Poliński wszedł za Mateusza Markowicza.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Zawodnicy Mławianki Mława w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 58. minucie gola kontaktowego strzelił Ngonda Odilon.

W 63. minucie boisko opuścili zawodnicy Sokoła Ostróda: Kamil Skok, Blazej Malinowski, a na ich miejsce weszli Bartosz Pawluczuk, Jakub Kopacz.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sokoła Ostróda w 65. minucie spotkania, gdy Łukasz Święty zdobył trzecią bramkę. W 66. minucie w zespole Mławianki Mława doszło do zmiany. Aleks Hendryk wszedł za Patryka Kostyka.

W 67. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Ngonda Odilon z Mławianki Mława. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Dominik Wasiak z drużyny Mławianki Mława.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Mławianki Mława przyniosły efekt bramkowy. W 74. minucie Ngonda Odilon hat-tricka ustrzelił zmieniając wynik na 3-3.

W 75. minucie boisko opuścili piłkarze Sokoła Ostróda: Szymon Szałkowski, Radoslaw Mroz, a na ich miejsce weszli Jakub Mysiorski, Jakub Mysiorski. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Sokół Ostróda: Radoslawowi Mrozowi w 78. i Tomaszowi Porębskiemu w 80. minucie.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 83. minucie Ngonda Odilon dał prowadzenie swojej drużynie.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-3.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Sokoła Ostróda w pierwszej połowie, a w drugiej dwie. Piłkarze drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Jedenastka Mławianki Mława wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Sokoła Ostróda w drugiej połowie wymienił czterech graczy.