Mławianka Mława - MKS Piaseczno 3-1 (1-0). III Liga - Grupa I

W spotkaniu III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 25 czerwca, drużyna Mławianki Mława wygrała z MKS-em Piaseczno 3-1 (1-0). Pojedynek odbył się na UNKNOWN-2842.

W  spotkaniu  III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 25 czerwca, drużyna Mławianki Mława wygrała  z MKS-em Piaseczno  3-1 (1-0). Pojedynek odbył się na UNKNOWN-2842.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Mławianki Mława wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Kamilowi Ziemnickiemu z drużyny MKS-u Piaseczno. Była to 24. minuta meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mławianki Mława w 35. minucie spotkania, gdy Ngonda Odilon strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Mławianki Mława.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom MKS Piaseczno: Adamowi Jaszczakowi w 46. i Szymonowi Wiejakowi w 48. minucie.

Drużyna MKS-u Piaseczno ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Mławianki Mława, zdobywając kolejną bramkę. W 51. minucie Ngonda Odilon po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 2-0.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom MKS Piaseczno: Konradowi Rudnickiemu w 52. i Kamilowi Matulce w 56. minucie.

Zawodnicy MKS-u Piaseczno szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 59. minucie na listę strzelców wpisał się Tymoteusz Barwinski.

W 79. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Kamil Ziemnicki z MKS-u Piaseczno i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał on w 24. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mławianki Mława w 81. minucie spotkania, gdy Maciej Rogalski zdobył z rzutu karnego trzecią bramkę. Na siedem minut przed zakończeniem starcia arbiter przyznał żółtą kartkę Mateuszowi Markowiczowi z Mławianki Mława.

W 84. minucie Szymon Wiejak został zmieniony przez Kamila Hernika. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-1.

Sędzia pokazał pięć żółtych kartek i jedną czerwoną zawodnikom MKS-u Piaseczno, natomiast piłkarzom Mławianki Mława przyznał jedną żółtą.

Zespół Mławianki Mława w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika. Natomiast drużyna MKS-u Piaseczno w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.