Mławianka Mława - KS Pelikan Łowicz 0-2 (0-1). 1. kolejka III Ligi - Grupa I

6 sierpnia na UNKNOWN-2842 odbyło się starcie 1. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Mławianki Mława i Pelikan Łowicz. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Pelikan Łowicz 2-0.

6 sierpnia  na UNKNOWN-2842 odbyło się starcie  1. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Mławianki Mława  i Pelikan Łowicz. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Pelikan Łowicz 2-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Pelikan Łowicz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Pelikan Łowicz w piątej minucie spotkania, gdy Szymon Sołtysiński strzelił pierwszego gola.

W 20. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dawida Flaszkę z Pelikan Łowicz, a w 28. minucie Ngondę Odilon z drużyny przeciwnej. W 45. minucie za Aleksa Hendryka wszedł Dominik Wasiak. W tej samej minucie w jedenastce Mławianki Mława doszło do zmiany. Mateusz Markowicz wszedł za Mateusza Powazkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Pelikan Łowicz.

Trener Pelikan Łowicz postanowił bronić wyniku. W 54. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Dawida Flaszkę wszedł Kamil Łojszczyk, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Pelikan Łowicz utrzymać prowadzenie. Mimo postawienia na obronę jedenastce Pelikan Łowicz udało się strzelić gola i wygrać. Między 57. a 67. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Pelikan Łowicz i jedną drużynie przeciwnej.

W 69. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Mławianki Mława Maciej Komorowski. Od 78 minuty boisko opuścili piłkarze Pelikan Łowicz: Kacper Falkowski, Szymon Sołtysiński, Adrian Olpiński, na ich miejsce weszli: Jakub Garnysz, Adam Patora, Marek Gradzki. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jakuba Skudynowskiego, Szymona Masiaka zajęli: Jakub Tworek, Damian Poliński.

Na osiem minut przed zakończeniem meczu kartkę otrzymał Kacper Falkowski z Pelikan Łowicz. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Arbiter w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Pelikan Łowicz, a w drugiej cztery. Piłkarze Mławianki Mława dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Obie drużyny wymieniły po czterech graczy.