MKS Pilica Białobrzegi - Legionovia Legionowo 1-3 (0-3). 1. kolejka III Ligi - Grupa I

6 sierpnia na Stadionie Miejskim w Białobrzegach odbył się mecz 1. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Pilicy Białobrzegi i Legionovii Legionowo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Legionovii Legionowo 3-1.

6 sierpnia  na Stadionie Miejskim w Białobrzegach odbył się mecz  1. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Pilicy Białobrzegi  i Legionovii Legionowo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Legionovii Legionowo 3-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Legionovii Legionowo wygrał aż trzy razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie sędzia przyznał kartkę Szymonowi Wiejakowi z jedenastki Legionovii Legionowo.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Legionovii Legionowo w 16. minucie spotkania, gdy Bartosz Rymek zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Pilicy Białobrzegi ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Legionovii Legionowo, strzelając kolejnego gola. W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Wiejak.

Piotr Sonnenberg wywołał eksplozję radości wśród kibiców Legionovii Legionowo, zdobywając kolejną bramkę w 22. minucie spotkania. W 25. minucie kartkę dostał Olaf Uziębło, piłkarz Pilicy Białobrzegi.

W 45. minucie Bartłomiej Niedziela został zmieniony przez Oskara Wojtysiaka. W tej samej minucie boisko opuścili piłkarze Pilicy Białobrzegi: Mikołaj Zawistowski, Damian Winiarski, a na ich miejsce weszli Bartłomiej Niedziela, Bartłomiej Niedziela. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 50. minucie sędzia ukarał kartką Mateusza Krawczyka, zawodnika Pilicy Białobrzegi.

Piłkarze Pilicy Białobrzegi w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 84. minucie bramkę pocieszenia zdobył Oskar Wojtysiak.

W 85. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Bartosza Zawadzkiego z Pilicy Białobrzegi, a w 87. minucie Dawida Papazjana z drużyny przeciwnej. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-3.

Zespół Legionovii Legionowo zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał trzy celne strzały.

Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Pilicy Białobrzegi, natomiast w drugiej dwie. Piłkarze Legionovii Legionowo otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Zespół Pilicy Białobrzegi dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka Legionovii Legionowo w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.