MKS Pilica Białobrzegi - GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 (0-1). 3. kolejka III Ligi - Grupa I

W pojedynku 3. kolejki III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 17 sierpnia, zespół Pilicy Białobrzegi zremisował z Pogoń Grodzisk Maz. 1-1 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim w Białobrzegach.

W  pojedynku 3. kolejki  III Ligi - Grupa I, który rozegrany został 17 sierpnia, zespół Pilicy Białobrzegi zremisował  z Pogoń Grodzisk Maz.  1-1 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim w Białobrzegach.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 meczów drużyna Pilicy Białobrzegi wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu zespół Pogoń Grodzisk Maz. trafił do bramki rywala. W czwartej minucie Damian Jaron dał prowadzenie swojej drużynie.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Pilica Białobrzegi: Olafowi Uzięble w 27. i Patrykowi Walaskowi w 30. minucie. W 45. minucie Bartosz Widejko został zastąpiony przez Michała Sacharuka. W tej samej minucie w zespole Pogoń Grodzisk Maz. doszło do zmiany. Kacper Imiołek wszedł za Bartosza Widejkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Pogoń Grodzisk Maz..

W 55. minucie w zespole Pilicy Białobrzegi doszło do zmiany. Bartłomiej Michalski wszedł za Aleksandra Stawiarza. W 58. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Michała Sacharuka, piłkarza Pogoń Grodzisk Maz..

Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Patryk Walasek osłabiając drużynę Pilicy Białobrzegi. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 30. minucie. W 67. minucie Michał Strzałkowski został zmieniony przez Jakuba Budnickiego, co miało wzmocnić drużynę Pogoń Grodzisk Maz.. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Olafa Uziębłę na Piotra Drabika oraz Piotra Grobera na Bartłomieja Niedzielę. W 70. minucie żółtą kartkę obejrzał Kacper Szczudliński z zespołu Pogoń Grodzisk Maz..

Piłkarze Pilicy Białobrzegi otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik ustalił Konrad Rudnicki.

W 85. minucie w drużynie Pogoń Grodzisk Maz. doszło do zmiany. Jan Głowacki wszedł za Michala Wrzesinskiego. W 89. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jakuba Budnickiego z Pogoń Grodzisk Maz., a w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu Mateusza Krawczyka z drużyny przeciwnej. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Zawodnicy Pilicy Białobrzegi dostali w meczu trzy żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy trzy żółte.

Zespół Pilicy Białobrzegi w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Pogoń Grodzisk Maz. wymieniła czterech zawodników.