MKS Piaseczno - Mławianka Mława 2-2 (2-1). III Liga - Grupa I

22 czerwca na UNKNOWN-2841 odbył się mecz III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami MKS-u Piaseczno i Mławianki Mława. Pojedynek zakończył się remisem 2-2.

22 czerwca  na UNKNOWN-2841 odbył się mecz   III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami MKS-u Piaseczno  i Mławianki Mława. Pojedynek zakończył się remisem 2-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mławianki Mława w ósmej minucie spotkania, gdy Szymon Masiak strzelił pierwszego gola.

Po kwadransie gry arbiter przyznał kartkę Michalowi Janowskiemu z zespołu MKS-u Piaseczno.

Zawodnicy MKS-u Piaseczno nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 20. minucie bramkę wyrównującą zdobył Tymoteusz Barwinski.

W 39. minucie kartkę dostał Jakub Pamintasu, piłkarz Mławianki Mława.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę MKS-u Piaseczno przyniosły efekt bramkowy. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Michał Suchanek.

W 44. minucie za Bartłomieja Faliszewskiego wszedł Kamil Hernik. W 45. minucie arbiter pokazał kartkę Szymonowi Masiakowi, zawodnikowi Mławianki Mława.

W 56. minucie kartkę dostał Tymoteusz Barwinski z MKS-u Piaseczno.

Piłkarze Mławianki Mława odpowiedzieli strzeleniem gola. W 60. minucie Maciej Komorowski wyrównał wynik meczu.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom MKS Piaseczno: Ahmedowi Ayodejemu w 71. i Rafalowi Macioszkowi w 84. minucie. Między 73. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze MKS-u Piaseczno: Kamil Hernik, Ahmed Ayodeji, Konrad Rudnicki, Kamil Ziemnicki, na ich miejsce weszli: Gracjan Konopski, Adrian Dobies, Mateusz Wysocki, Lukasz Krupnik. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jakuba Pamintasu, Ngondy Odilon zajęli: Jakub Gasiorowski, Jakub Tworek. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-2.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Sędzia pokazał cztery żółte kartki zawodnikom MKS-u Piaseczno, natomiast piłkarzom Mławianki Mława przyznał dwie.

Zespół MKS-u Piaseczno dokonał pięciu zmian. Natomiast jedenastka Mławianki Mława w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.