ŁKS II Łódź - SAS Unia Skierniewice 1-2 (0-0). 3. kolejka III Ligi - Grupa I

W starciu 3. kolejki III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół ŁKS-u II Łódź przegrał z Unią Skierniewice 1-2 (0-0). Mecz odbył się na Ośrodek Treningowy ŁKS Łódź (Minerska).

W  starciu 3. kolejki  III Ligi - Grupa I, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół ŁKS-u II Łódź przegrał  z Unią Skierniewice  1-2 (0-0). Mecz odbył się na Ośrodek Treningowy ŁKS Łódź (Minerska).

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Między 43. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom ŁKS-u II Łódź i jedną drużynie przeciwnej.

W 45. minucie Jakub Romanowicz został zmieniony przez Łukasza Dynela. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w drużynie Unii Skierniewice doszło do zmiany. Mateusz Magdziarz wszedł za Jakuba Paciorka.

Bramkarz ŁKS-u II Łódź wielokrotnie wychodził z opresji obronną ręką. Skutecznie interweniował w spotkaniu aż siedem razy, ale nie zachował czystego konta. W 62. minucie Bartłomiej Maćczak dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom ŁKS II Łódź: Damianowi Nowackiemu w 63. i Maciejowi Radaszkiewiczowi w 68. minucie. W 66. minucie boisko opuścili zawodnicy ŁKS-u II Łódź: Wiktor Kościuk, Ricardo Goncalves, Blazej Radwanek, a na ich miejsce weszli Piotr Gryszkiewicz, Jędrzej Zając, Adrian Czypicki.

Drużyna Unii Skierniewice niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 11 minut, zespół ŁKS-u II Łódź doprowadził do remisu. Gola strzelił Maciej Radaszkiewicz. W 80. minucie w jedenastce Unii Skierniewice doszło do zmiany. Filip Kepisty wszedł za Mateusza Stepiena.

W tej samej minucie trener Unii Skierniewice postanowił bronić wyniku i postawił na defensywę. Za napastnika Bartłomieja Maćczaka wszedł Adrian Dudziński, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Unii Skierniewice utrzymać remis. Mimo postawienia na obronę jedenastce Unii Skierniewice udało się strzelić gola i wygrać. Między 83. a 89. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom ŁKS-u II Łódź. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku w drużynie ŁKS-u II Łódź doszło do zmiany. Lamine Coulibaly wszedł za Jowina Radzińskiego.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Unii Skierniewice w 90. minucie spotkania, gdy Damian Mosiejko strzelił z karnego drugiego gola. W 90. minucie w zespole Unii Skierniewice doszło do zmiany. Kamil Waśniowski wszedł za Kamila Sabiłłę.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-2.

Zawodnicy ŁKS-u II Łódź dostali w meczu siedem żółtych kartek, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka ŁKS-u II Łódź dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna Unii Skierniewice w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.