ŁKS II Łódź - Legionovia Legionowo 4-2 (4-1). 32. kolejka III Ligi - Grupa I

14 maja na Ośrodek Treningowy ŁKS Łódź (Minerska) odbył się pojedynek 32. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami ŁKS-u II Łódź i Legionovii Legionowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u II Łódź 4-2.

14 maja  na Ośrodek Treningowy ŁKS Łódź (Minerska) odbył się pojedynek  32. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami ŁKS-u II Łódź  i Legionovii Legionowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u II Łódź 4-2.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze ŁKS-u II Łódź nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W siódmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Blazej Radwanek.

Jedenastka ŁKS-u II Łódź niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 23 minuty, drużyna Legionovii Legionowo doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Konrad Zaklika.

W 36. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Legionovii Legionowo Piotr Bujak.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników ŁKS-u II Łódź w 38. minucie spotkania, gdy Jakub Romanowicz strzelił trzeciego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ŁKS-u II Łódź w 44. minucie spotkania, gdy Aleksander Slezak zdobył z rzutu karnego czwartą bramkę. W 45. minucie Michał Bajdur został zastąpiony przez Bartosza Rymka.

W tej samej minucie w zespole ŁKS-u II Łódź doszło do zmiany. Jędrzej Zając wszedł za Marcela Wszołka.

W 49. minucie w jedenastce ŁKS-u II Łódź doszło do zmiany. Jakub Piotrowski wszedł za Piotra Gryszkiewicza. W 51. minucie kartkę dostał Konrad Zaklika, zawodnik Legionovii Legionowo.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 58. minucie wynik ustalił Artur Balicki.

W 59. minucie arbiter przyznał kartkę Jędrzejowi Zającowi z ŁKS-u II Łódź. Między 60. a 73. minutą, boisko opuścili zawodnicy Legionovii Legionowo: Piotr Sonnenberg, Grzegorz Wojdyga, Artur Balicki, na ich miejsce weszli: Sebastian Pociecha, Sebastian Golab, Piotr Dobrogost. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kelechukwu Ibe'a-Tortiego, Jakuba Romanowicza zajęli: Mikołaj Lipień, Adrian Czypicki. Niedługo później trener ŁKS-u II Łódź postanowił bronić wyniku. W 73. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Artura Sójkę wszedł Mateusz Jastrzembski, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie ŁKS-u II Łódź utrzymać prowadzenie.

W 85. minucie w jedenastce Legionovii Legionowo doszło do zmiany. Mikołaj Gibas wszedł za Adama Waszkiewicza. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny wymieniły po pięciu zawodników.