Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 (1-1). 3. kolejka III Ligi - Grupa I

17 sierpnia na Legia Training Center w Grodzisku Mazowieckim odbył się pojedynek 3. kolejki III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Legii II Warszawa i Lechii Tomaszów Maz. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

17 sierpnia  na Legia Training Center w Grodzisku Mazowieckim odbył się pojedynek  3. kolejki  III Ligi - Grupa I pomiędzy drużynami Legii II Warszawa  i Lechii Tomaszów Maz. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 17 razy. Jedenastka Lechii Tomaszów Maz. wygrała aż 10 razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko trzy.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Legii II Warszawa otworzyli wynik. W 16. minucie z rzutu karnego bramkę zdobył Karol Noiszewski.

W 26. minucie sędzia pokazał kartkę Patrykowi Konikowi z zespołu Legii II Warszawa.

Zawodnicy Lechii Tomaszów Maz. otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 27. minucie Kordian Górka wyrównał wynik meczu.

W 45. minucie kartką został ukarany Jurgen Celhaka, piłkarz Legii II Warszawa. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Drugą połowę zespół Lechii Tomaszów Maz. rozpoczął w zmienionym składzie, za Mateusza Kosylaka wszedł Dominik Pecyna.

Zawodnicy Legii II Warszawa odpowiedzieli strzeleniem gola. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Rafal Maciejewski.

W 69. minucie za Ernesta Warczyka wszedł Marcel Myszka. W 71. minucie Wiktor Kamiński został zmieniony przez Jakuba Jedrasika, a za Jurgena Celhakę wszedł na boisko Igor Korczakowski, co miało wzmocnić drużynę Legii II Warszawa. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Eryka Kapronia na Kacpra Baka. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Legia II Warszawa: Filipowi Laskowskiemu w 73. i Igorowi Korczakowskiemu w 88. minucie.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Lechii Tomaszów Maz. przyniosły efekt bramkowy. W 90. minucie bramkę wyrównującą zdobył Kamil Cyran.

W tej samej minucie w drużynie Legii II Warszawa doszło do zmiany. Jordan Majchrzak wszedł za Igora Strzałka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-2.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Lechii Tomaszów Maz. żadną kartką, natomiast zawodnikom Legii II Warszawa pokazał cztery żółte.